Sofiemyr-logo.png

Bowling • Sport • Morro

Alle kan spille bowling. Her finner du nyheter, bilder, resultater og annet fra idretten vi er så glade i.

bowling.no

2.divisjon veteran 2018-2019

Pl.LagKretsPinnerSerierSnittKVUTPoeng
1GjøvikHOBK51951255203,717122350,5
2HaugesundRBK50663255198,717130450,0
3SkansenTBK49923255195,817131348,0
4GrenlandVTBK48943255191,917112445,0
5MetropensjonistenOBK48936255191,917102543,5
6SolørHOBK49963255195,917101642,0
7CrossRBK42962225190,917101639,0
8Munken 2TBKr48942255191,91762934,0
9Varna ØBK46843255183,71782732,0
10FyllingenBBK44722240186,31662829,0
11Glåmdal 2HOBK45340240188,91663728,0
12BergenBBK46983255184,217701027,0*
13SteinkjerTBKr44354240184,81661927,0*
14KvamBBK46807255183,617601126,0
15Østfold45620255178,917431025,0
16Ringerike 2BuBK45557252180,817501222,0
17Veitvet SeniorOBK45187255177,217401318,0*
18SofiemyrOBK42835240178,516301318,0*