Sofiemyr-logo.png

Bowling • Sport • Morro

Alle kan spille bowling. Her finner du nyheter, bilder, resultater og annet fra idretten vi er så glade i.

bowling.no

2.Divisjon Avdeling C 2019-2020

Pl.LagKretsPinnerSerierSnittKVUTBanep.Kampp.
1SofiemyrOBK21872112195,3760162,012,0
2BodøNBK21746112194,2751152,011,0
3SarpsborgØBK1900296197,9632142,08,0
4Syv SøstreNBK20475112182,8740334,08,0
5SkansenTBK24460128191,1831452,07,0
6Polar TeamNBK21654112193,3723249,07,0
7FredrikstadØBK1587380198,4530235,06,0
8FrognerOBK21456112191,6721443,05,0
9RolvsøyØBK20092112179,4712426,04,0
10VarnaØBK19502112174,1700710,00,0