Sofiemyr-logo.png

Bowling • Sport • Morro

Alle kan spille bowling. Her finner du nyheter, bilder, resultater og annet fra idretten vi er så glade i.

bowling.no

2.Divisjon Avdeling C 2019-2020

Pl.LagKretsPinnerSerierSnittKVUTBanep.Kampp.
1SkansenTBK954648198,9320122,04,0
2Polar TeamNBK972248202,5311121,03,0
3BodøNBK958248199,6311119,03,0
4SarpsborgØBK651432203,6211013,03,0
5FredrikstadØBK621632194,2210111,02,0
6SofiemyrOBK333416208,411009,02,0
7RolvsøyØBK567932177,520117,01,0
8FrognerOBK312616195,410014,00,0
9VarnaØBK312316195,210011,00,0
10Syv SøstreNBK000,000000,00,0