Sofiemyr-logo.png

Bowling • Sport • Morro

Alle kan spille bowling. Her finner du nyheter, bilder, resultater og annet fra idretten vi er så glade i.

bowling.no

OSLO-liga 1. divisjon 2019-2020

Pl.LagPinnerSerierSnittKVUTPoeng
1Solli 11027948214,1430114,0
2Solli 2990548206,4430114,0
3Frogner 1966348201,3430112,0
4Sofiemyr 1955948199,1430112,0
5Drammen Tigers 1949648197,8420210,0
6Fridjof954048198,841037,0
7Red Crown 2931348194,041036,0
8Red Crown 1912048190,040045,0