Sofiemyr-logo.png

Bowling • Sport • Morro

Alle kan spille bowling. Her finner du nyheter, bilder, resultater og annet fra idretten vi er så glade i.

bowling.no

OSLO-liga 1. divisjon 2019-2020

Pl.LagPinnerSerierSnittKVUTPoeng
1Solli 12009996209,4860227,5
2Frogner 121853108202,3960326,0
3Solli 21953296203,5860225,0
4Sofiemyr 121697108200,9960323,5
5Red Crown 121347108197,7930620,5
6Drammen Tigers 121686108200,8930619,5
7Fridjof22039108204,1930619,0
8Red Crown 221351108197,7920714,0