Sofiemyr-logo.png

Bowling • Sport • Morro

Alle kan spille bowling. Her finner du nyheter, bilder, resultater og annet fra idretten vi er så glade i.

bowling.no

OSLO-liga 2. divisjon 2019-2020

Pl.LagPinnerSerierSnittKVUTPoeng
1Briskebyen1017648212,0440019,0
2Lillestrøm 1928548193,4430114,0
3Solli 4921648192,0420211,0
4LiteGo917048191,042029,0
5Sofiemyr 2893848186,242028,0
6Solli 3880048183,342028,0
7Veitvet seniorbowl 1844548175,941036,0
8Drammen Tigers 2833648173,740045,0