Sofiemyr-logo.png

Bowling • Sport • Morro

Alle kan spille bowling. Her finner du nyheter, bilder, resultater og annet fra idretten vi er så glade i.

bowling.no

Medlemmer

# Kl Lisensnr Navn Kontaktinfo Innmeldt
Aktivert
Lisenstil
1 E 36107 Ellen Marie Andersen 92426102
ellen@antrade.no
2002-06-01
2002-06-01
2020-05-31
2 B 19474 Frank Andersen 97180348
mail@frankandersen.no
2007-05-31
2007-05-31
2020-05-31
3 A 19476 Øyvind Andersen 95894578
mail@oyvindandersen.no
2011-09-13
2011-09-14
2020-05-31
4 A 21008 Fredrik Finstad Anshus 41652454
Fredrik.anshus@gmail.com
2009-06-01
2009-06-01
2020-05-31
5 F 27066 Bjørnar Berge 99627102
l-i-n-e-p@hotmail.com
2018-09-27
2018-09-27
2020-05-31
6 C 20753 Kaja Bjørndal 46895597
kaia_63@hotmail.com
2018-09-05
2018-09-05
2020-05-31
7 C 12192 Rune Dybesland 90891723
rune.dybesland@teknoinvest.no
2002-06-01
2002-06-01
2020-05-31
8 B 10677 Roald Finstad 90699575
roald@iwaki.no
2002-06-01
2002-06-01
2020-05-31
9 F 27058 Fabian Nilsen Fløisand 92845841
frode@storms.no
2018-09-15
2018-09-15
2020-05-31
10 D 27227 Frode Nilsen Fløisand 92845841
frode@storms.no
2019-08-08
2019-08-08
11 B 22802 Andreas Lyngra Faanes 92431081
andreas.faanes@gmail.com
2006-06-01
2006-06-01
2018-05-31
12 D 6296 Finn Gulbrandsen 41634415
f-gulb@online.no
2004-05-29
2004-05-29
2014-05-31
13 F 27172 Matthew Ulsted Hadjarpour 47244128
anjajosefsen@yahoo.dk
2019-05-02
2019-05-02
2020-05-31
14 C 22301 Remy Aleksander Halvorsen 97420737
remyh1629@gmail.com
2015-08-28
2015-08-28
2019-05-31
15 B 1966 Trygve Halvorsen 92239852
tritvil@hotmail.com
2007-05-31
2007-05-31
2020-05-31
16 C 19226 Sven Tore Iversen 91534124
sven.tore.iversen@bowling.no
2005-06-01
2005-06-01
2018-05-31
17 B 19340 Jan-Roald Jensen 92283415
roal-jen@online.no
2002-06-01
2002-06-01
2020-05-31
18 D 20456 Leif Bill Jørgensen 91736495
leifjorgensen@hotmail.no
2002-06-01
2002-06-01
2020-05-31
19 C 19194 Anne Mette Karlsen 46445301
mette@essinst.no
2002-06-01
2002-06-01
2013-05-31
20 B 10077 Richard King 93847968
kinric@hotmail.com
2002-06-01
2002-06-01
2020-05-31
21 B 22810 Truls Martin Kihl Klausen 95863964
truls@heimlok.net
2006-06-01
2006-06-01
2020-05-31
22 C 10392 Harald Mikalsen 47260615
haraldmik@getmail.no
2002-06-01
2002-06-01
2020-05-31
23 B 26574 Viktor Brentebråten Mortensen 95038096
viktor.mortensen@hotmail.com
2016-04-07
2016-04-07
2020-05-31
24 B 22812 Roar Nielsen 95118137
roar.nielsen@sariba.com
2006-06-01
2006-06-01
2020-05-31
25 G 26737 Anneli Relbo-Knutsen 98250666
cecilie.rk@gmail.com
2017-01-21
2017-01-21
2020-05-31
26 F 23436 Audun Nilsen Raaer 92408848
audunnr403@hotmail.com
2015-08-28
2015-08-28
2020-05-31
27 B 10745 Romulo Santos 93400873
santosromy6@gmail.com
2015-08-29
2015-08-29
2020-05-31
28 E 26677 Marianne Schanche 47260558
marianne.schanche@nav.no
2016-10-29
2016-10-29
2020-05-31
29 F 25429 Wenche Sæther 41647079
wenche.saether@yahoo.no
2011-09-06
2011-09-06
2020-05-31
30 C 21223 Paul Tetoka 98894249
paul.tetoka@live.no
2017-09-01
2017-09-01
2020-05-31
31 G 26616 Mathea Ørdal 48458822
t-ordal@online.no
2016-03-09
2016-07-08
2020-05-31
32 D 26558 Sanne Ørdal 95001601
t-ordal@online.no
2015-08-25
2016-07-08
2020-05-31
33 C 11196 Tormod Ørdal 93291509
t-ordal@online.no
2015-08-25
2015-08-25
2020-05-31