Sofiemyr-logo.png

Bowling • Sport • Morro

Alle kan spille bowling. Her finner du nyheter, bilder, resultater og annet fra idretten vi er så glade i.

bowling.no

Medlemmer

# Kl Lisensnr Navn Kontaktinfo Innmeldt
Aktivert
Lisenstil
1 D 36107 Ellen Marie Andersen 92426102
ellen@antrade.no
2002-06-01
2002-06-01
2019-05-31
2 B 19474 Frank Andersen 97180348
mail@frankandersen.no
2007-05-31
2007-05-31
2019-05-31
3 A 19476 Øyvind Andersen 95894578
mail@oyvindandersen.no
2011-09-13
2011-09-14
2018-05-31
4 A 21008 Fredrik Finstad Anshus 41652454
Fredrik.anshus@gmail.com
2009-06-01
2009-06-01
2018-05-31
5 F 25880 Rune Dahle 95997826
rudah2@online.no
2013-04-09
2013-04-09
2017-05-31
6 F 26888 Dominique Deweer 46832865
ddeweer@hotmail.com
2017-09-27
2017-09-27
2018-05-31
7 C 12192 Rune Dybesland 90891723
rune.dybesland@teknoinvest.no
2002-06-01
2002-06-01
2018-05-31
8 B 10677 Roald Finstad 90699575
roald@iwaki.no
2002-06-01
2002-06-01
2018-05-31
9 B 22802 Andreas Lyngra Faanes 92431081
andreas.faanes@gmail.com
2006-06-01
2006-06-01
2018-05-31
10 D 6296 Finn Gulbrandsen 41634415
f-gulb@online.no
2004-05-29
2004-05-29
2014-05-31
11 E 24724 Frode Halvorsen 91624009
frode@fritid.as
2015-08-28
2015-08-28
2018-05-31
12 C 22301 Remy Aleksander Halvorsen 97420737
remyh1629@gmail.com
2015-08-28
2015-08-28
2018-05-31
13 B 1966 Trygve Halvorsen 92239852
tritvil@hotmail.com
2007-05-31
2007-05-31
2018-05-31
14 B 19226 Sven Tore Iversen 91534124
sven.tore.iversen@bowling.no
2005-06-01
2005-06-01
2018-05-31
15 C 19636 Bjørn Erik Jacobsen 99307069
bjorik57@online.no
2002-06-01
2002-06-01
2019-05-31
16 B 19340 Jan-Roald Jensen 92283415
roal-jen@online.no
2002-06-01
2002-06-01
2018-05-31
17 D 20456 Leif Bill Jørgensen 91736495
leifjorgensen@hotmail.no
2002-06-01
2002-06-01
2018-05-31
18 C 19194 Anne Mette Karlsen 46445301
mette@essinst.no
2002-06-01
2002-06-01
2013-05-31
19 B 10077 Richard King 93847968
kinric@hotmail.com
2002-06-01
2002-06-01
2019-05-31
20 A 22810 Truls Martin Kihl Klausen 95863964
truls@heimlok.net
2006-06-01
2006-06-01
2018-05-31
21 C 3715 Bjørn Kristiansen 90097050
2014-09-02
2014-09-02
2018-05-31
22 C 10392 Harald Mikalsen 47260615
haraldmik@getmail.no
2002-06-01
2002-06-01
2018-05-31
23 D 26617 Svein-Erik Mjøster 92268780
se@mjoster.no
2016-02-29
2016-08-10
2017-05-31
24 C 26618 Thomas Mjøster 93269238
thomas@mjoster.no
2016-02-29
2016-08-10
2017-05-31
25 B 26574 Viktor Brentebråten Mortensen 95038096
viktor.mortensen@hotmail.com
2016-04-07
2016-04-07
2019-05-31
26 C 23115 Kjell Åge Moslet 48259850
kmosl@online.no
2013-05-29
2013-07-18
2019-05-31
27 B 22812 Roar Nielsen 95118137
roar.nielsen@sariba.com
2006-06-01
2006-06-01
2018-05-31
28 G 26737 Anneli Relbo-Knutsen 98250666
cecilie.rk@gmail.com
2017-01-21
2017-01-21
2019-05-31
29 F 23436 Audun Nilsen Raaer 92408848
audunnr403@hotmail.com
2015-08-28
2015-08-28
2018-05-31
30 B 10745 Romulo Santos 93400873
santosromy6@gmail.com
2015-08-29
2015-08-29
2019-05-31
31 D 25328 Vincent Santos 47399859
vincent-santos@hotmail.com
2015-08-29
2015-08-29
2017-05-31
32 E 26677 Marianne Schanche 47260558
marianne.schanche@nav.no
2016-10-29
2016-10-29
2019-05-31
33 F 25429 Wenche Sæther 41647079
wenche.saether@yahoo.no
2011-09-06
2011-09-06
2019-05-31
34 C 21223 Paul Tetoka 98894249
paul.tetoka@live.no
2017-09-01
2017-09-01
2018-05-31
35 G 26616 Mathea Ørdal 48458822
t-ordal@online.no
2016-03-09
2016-07-08
2019-05-31
36 D 26558 Sanne Ørdal 95001601
t-ordal@online.no
2015-08-25
2016-07-08
2019-05-31
37 C 11196 Tormod Ørdal 93291509
t-ordal@online.no
2015-08-25
2015-08-25
2019-05-31
38 F 26684 Hanna Hjorthaug Aasberg 40623793
hanna_0506@hotmail.com
2016-11-02
2016-11-02
2019-05-31