Sofiemyr-logo.png

Bowling • Sport • Morro

Alle kan spille bowling. Her finner du nyheter, bilder, resultater og annet fra idretten vi er så glade i.

bowling.no

Medlemmer

# Kl Lisensnr Navn Kontaktinfo Innmeldt
Aktivert
Lisenstil
1 E 26210 Charlotte Andersen 91002113
matsan2@online.no
2014-03-06
2014-06-01
2018-05-31
2 F 26556 Christoffer Andersen 88888888
matsan2@online.no
2016-02-11
2016-02-11
2018-05-31
3 D 36107 Ellen Marie Andersen 92426102
ellen@antrade.no
2002-06-01
2002-06-01
2018-05-31
4 B 19474 Frank Andersen 97180348
mail@frankandersen.no
2007-05-31
2007-05-31
2018-05-31
5 A 19476 Øyvind Andersen 95894578
mail@oyvindandersen.no
2011-09-13
2011-09-14
2018-05-31
6 A 21008 Fredrik Finstad Anshus 41652454
Fredrik.anshus@gmail.com
2009-06-01
2009-06-01
2018-05-31
7 D 26380 Helene Eggen Bjerke 90059900
roar@vanning.no
2015-02-11
2015-03-25
2018-05-31
8 D 26660 Roar Bråten +45704123538
fam_braten@hotmail.com
2016-09-13
2016-09-13
9 E 25879 Emilie Dahle 93657945
emilie00@hotmail.com
2013-04-09
2013-04-09
2018-05-31
10 E 25880 Rune Dahle 95997826
rudah2@online.no
2013-04-09
2013-04-09
2017-05-31
11 D 26888 Dominique Deweer 46832865
ddeweer@hotmail.com
2017-09-27
2017-09-27
2018-05-31
12 C 12192 Rune Dybesland 90891723
rune.dybesland@teknoinvest.no
2002-06-01
2002-06-01
2018-05-31
13 B 10677 Roald Finstad 90699575
roald@iwaki.no
2002-06-01
2002-06-01
2018-05-31
14 B 22802 Andreas Lyngra Faanes 92431081
andreas.faanes@gmail.com
2006-06-01
2006-06-01
2017-05-31
15 D 6296 Finn Gulbrandsen 41634415
f-gulb@online.no
2004-05-29
2004-05-29
2014-05-31
16 E 24724 Frode Halvorsen 91624009
frode@fritid.as
2015-08-28
2015-08-28
2018-05-31
17 C 22301 Remy Aleksander Halvorsen 97420737
remyh1629@gmail.com
2015-08-28
2015-08-28
2018-05-31
18 B 1966 Trygve Halvorsen 92239852
tritvil@hotmail.com
2007-05-31
2007-05-31
2018-05-31
19 B 10735 Marius Bredesen Henriksen 97730002
mariushe2@hotmail.com
2014-05-26
2014-06-01
2017-05-31
20 B 19226 Sven Tore Iversen 91534124
sven.tore.iversen@bowling.no
2005-06-01
2005-06-01
2018-05-31
21 C 19636 Bjørn Erik Jacobsen 99307069
bjorik57@online.no
2002-06-01
2002-06-01
2018-05-31
22 B 19340 Jan-Roald Jensen 92283415
roal-jen@online.no
2002-06-01
2002-06-01
2018-05-31
23 C 20456 Leif Bill Jørgensen 91736495
leifjorgensen@hotmail.no
2002-06-01
2002-06-01
2018-05-31
24 C 19194 Anne Mette Karlsen 46445301
mette@essinst.no
2002-06-01
2002-06-01
2013-05-31
25 C 10077 Richard King 93847968
kinric@hotmail.com
2002-06-01
2002-06-01
2018-05-31
26 B 22810 Truls Martin Kihl Klausen 95863964
truls@heimlok.net
2006-06-01
2006-06-01
2018-05-31
27 B 3715 Bjørn Kristiansen 90097050
2014-09-02
2014-09-02
2018-05-31
28 C 26486 Mattias Lindblom +46705351570
mattias@swedenbowling.se
2015-10-09
2015-10-09
2016-05-31
29 C 10392 Harald Mikalsen 47260615
haraldmik@getmail.no
2002-06-01
2002-06-01
2018-05-31
30 D 26617 Svein-Erik Mjøster 92268780
se@mjoster.no
2016-02-29
2016-08-10
2017-05-31
31 C 26618 Thomas Mjøster 93269238
thomas@mjoster.no
2016-02-29
2016-08-10
2017-05-31
32 C 26574 Viktor Brentebråten Mortensen 95038096
viktor.mortensen@hotmail.com
2016-04-07
2016-04-07
2018-05-31
33 C 23115 Kjell Åge Moslet 48259850
kmosl@online.no
2013-05-29
2013-07-18
2018-05-31
34 D 10726 Jan Møinichen 90406263
jangmoin@gmail.com
2017-02-26
2017-02-26
2018-05-31
35 C 22812 Roar Nielsen 95118137
roar.nielsen@sariba.com
2006-06-01
2006-06-01
2018-05-31
36 A 21731 Ronny Olavesen 93424065
rolavesen@gmail.com
2007-05-31
2007-05-31
2018-05-31
37 B 21314 Henrik Aspdahl Oseth 45060004
aspdahl.henrik@gmail.com
2014-06-03
2014-06-03
2018-05-31
38 G 26737 Anneli Relbo-Knutsen 98250666
cecilie.rk@gmail.com
2017-01-21
2017-01-21
2018-05-31
39 E 23436 Audun Nilsen Raaer 92408848
audunnr403@hotmail.com
2015-08-28
2015-08-28
2018-05-31
40 B 10745 Romulo Santos 93400873
santosromy6@gmail.com
2015-08-29
2015-08-29
2018-05-31
41 D 25328 Vincent Santos 47399859
vincent-santos@hotmail.com
2015-08-29
2015-08-29
2017-05-31
42 E 26677 Marianne Schanche 47260558
marianne.schanche@nav.no
2016-10-29
2016-10-29
2018-05-31
43 F 25429 Wenche Sæther 41647079
wenche.saether@yahoo.no
2011-09-06
2011-09-06
2018-05-31
44 D 21223 Paul Tetoka 98894249
paul.tetoka@live.no
2017-09-01
2017-09-01
2018-05-31
45 G 26616 Mathea Ørdal 48458822
t-ordal@online.no
2016-03-09
2016-07-08
2018-05-31
46 D 26558 Sanne Ørdal 95001601
t-ordal@online.no
2015-08-25
2016-07-08
2018-05-31
47 C 11196 Tormod Ørdal 93291509
t-ordal@online.no
2015-08-25
2015-08-25
2018-05-31
48 F 26684 Hanna Hjorthaug Aasberg 40623793
hanna_0506@hotmail.com
2016-11-02
2016-11-02
2018-05-31