Sofiemyr-logo.png

Bowling • Sport • Morro

Alle kan spille bowling. Her finner du nyheter, bilder, resultater og annet fra idretten vi er så glade i.

bowling.no

OSLO-liga 2. divisjon avd B 2018-2019

Pl.LagPinnerSerierSnittKVUTPoeng
1Solli 428830156184,813110249,0
2Sofiemyr 229005156185,913100348,0
3Drammen Tigers 228006156179,51380537,5
4Brooklyn26612156170,61370634,5
5Skru26702156171,21370631,0
6Solli 327205156174,41350830,0
7Lillestrøm 326886156172,31340926,0
8Sofiemyr 324102156154,51300134,0