Sofiemyr-logo.png

Bowling • Sport • Morro

Alle kan spille bowling. Her finner du nyheter, bilder, resultater og annet fra idretten vi er så glade i.

bowling.no

2019-2020

Pl.LagPinnerSerierSnittKVUTPoeng
1Solli 431124168185,314120253,0
2Sofiemyr 231321168186,414100450,0
3Drammen Tigers 230357168180,71490542,5
4Brooklyn28921168172,11480638,5
5Skru28647168170,51470732,0
6Solli 329419168175,11450931,0
7Lillestrøm 329137168173,41450929,0
8Sofiemyr 325890168154,11400144,0